Kedi Çimi Yemeyen Kedi Var Mi?

izmir_pet

Aranizda kedi cimini yemeyen kedisi olan varmi acaba? Tekerleme gibi oldu ama:)) benimkiler marul cicek falan yerler ama çimini yemiyorlar. Cimler buyudu artik oldular ama sorun ne anlamadim. Surekli yemicekler biliyorum da hic yemediler:)

19 CEVAP

izmir_pet

Benimkide sutlac gordumu direk uyaniyo tepemize cikiyo resmen:) ama sutlacta sut kokusu aliyor tabi ondan. Yoksa tatlinin tadini bile almiyo. Bende vermiyorum tabi zararli

izmir_pet

Ben tavuk yediremezken yumurta yediremezken baklava da ne ama yaaa masaalllahhh:D

izmir_pet

Arkadaslar mujdee:)) boncuk bari biraz otladiii:DD otlarim bosa gitmedii:))

izmir_pet

Ne hevesle 1kg tohum aldim ve bir haftada cim yetistirdim ama hevesim kirildi yaa kokluyolar falan yiyen yoktu, cok sukur biri bari biraz yedi. Tek tesellimm:D
Bu arada tohum alicak varsa aldigim siteyi onerebilirim cok memnun kaldim tohumlari guzelmis:)