Kedi Çimi Yemeyen Kedi Var Mi?

izmir_pet

Aranizda kedi cimini yemeyen kedisi olan varmi acaba? Tekerleme gibi oldu ama:)) benimkiler marul cicek falan yerler ama çimini yemiyorlar. Cimler buyudu artik oldular ama sorun ne anlamadim. Surekli yemicekler biliyorum da hic yemediler:)

19 CEVAP

Ecerana

Ne kadar sürede çıktı sizin çimler benimkiler bir hafta oldu kökü baya uzamış ama daha yukarıya çıkan yok

izmir_pet

Ecerana belki tohumunuz veya topraginiz guzel degildir. Yada soguk odada falan kaliyorsa belki ondan olabilir. Ben cikmicak saniyodum cunku oda hic gunes gormuyo. Klimali odada durdu surekli

Berii

Bende alıp ektim ama hiç yüzüne bakmıyo nerdeyse yararlı ya ondan heralde :D

Berii

Aynen valla sütlaç yer baklava yiyo ya baklava. Kedisin sen kendine gel :)))

EZK

Yemeyen kedi görmedim. Bizimki de yemek için çıldıriyor..:)

Bu arada güzel ekmişsiniz maşallah. Benimkiler bunkadar canli olmadı. :)

izmir_pet

Sali gece 00.00 civari ekmistim. Gece saatlerinde yani. 2gunde koklendi:D suan boyle

EZK

Bu kadar.. :)

izmir_pet

Yani tam bir hafta oldu. Ama anlamadim nedrn yemediklrrini. Acaba diyorum biyerde yanlislik mi var :D sorun ne bilemedim sormak istedim yasayan varmi

EZK

:))

izmir_pet

Allah allah:D zararli cicek yerler marul yerler bunu yemezler. Bizimkilere de iyilik yaramiyo:D

Berii

Izin vermiyoruz tabi yelteniyo sadece yemeye hemen linç etmeye kalmasın kimse :D

Berii

E sahibi antepli olunca baklava yemesinde ne yesin :D

aleyn

bizimki de yemiyor koparıp bırakıyor sadece.

sevvalguralp

Benim kedim çimi görünce et görmuş gibi çıldırdı ve çok sevdi :D

sevvalguralp

Dışarı çıkardığımda da yemeye çalışiyodu ama ben izin vermemistim temiz değildir diye