Tatil Ve İş Seyahati

EmineDuman

Tatil ve iş seyahatlerinde kedilerinizi kime emanet ediyorsunuz?Sizce başkalarına emanet etmek ne kadar doğru?

22 CEVAP

Berii

Evde tek kalacağına güvendiğiniz yerler varsa bence oraya bırakmanız daha iyi en azından tek kalmaz birileri onunla ilgilenir evde ilgilenecek sevgi göstercek birileri yok neticede

Berii

Rica ederiim :))

izmir_pet

@ecerana" o zsman sadece Mia vardi evde. Zeytin ve boncuk ikisine balkonda bakiyoduk. Balkon zemin katta acik. Cok guvendigimiz komsumuza anahtarimizi verdik hergun yemegini suyunu verdi sagolsun onlari goturemeyiz zaten yeterince uzak yol. Sadece miayi goturdum. Ve gelirken araba cekicide geldi saatlerce. Bayagi sorunlar yasadik gece yollarda kaldik falan ama ona ragmen benimle oldugu icin sorun yasamadik. Kii mia asiri yaramaz normal sartlarda. Ama arabaya kucukten alistigi icin cok seviyo:) surekli kucukten alisirsa arabayla yolculuktan korkmak yerine seviyorlar yani..

Elifozmen

Ben otobüsle 2buçuk saatlik bir yolculuğa götürdüm aşırı korktu bagajda baktım sürekli miyavlıyordu oturdum ağladım yani öyle içim gitti sonrasında da ishal oldu kötü bir tecrübeydi yani yolculuk çok iyi olmuyor onlar açısından ve ortamlarını değiştirmeyi de sevmiyorlarmış ben de sonradan öğrendim 2 gün fln gideceksiniz mamasını suyunu bırakıp gitmek en mantıklısı en azından güvende evde aklınız yine kalır ama onlar için en iyisi sanırım yani ben bir daha götürmem o tecrübeden sonra böyle birkaç günlüğüne bırakan çok insan var benim işteyken bile sürekli aklıma geliyor aklım kalıyor ya da ben fazla abartıyorum bilemiyorum :(

EmineDuman

@Elifozmen ay evet bende öyle,işteyken bile hep onu düşünüyorum iyimi ne yapıyor falan diye ve özlüyorum.
seyahatta ben herhalde fazla duramam zaten o yanımda değilse,bu yüzden kısa seyahatler yapıcam sanırım en doğrusu bu . Anahtarı da ablama veririm her zaman gidip baksın diye :)

izmir_pet

Otobuste bagajda gitmek zorunda ve uyutulmasi gerekiyor. Hani uyutup uyutmama ikna edilebilir ama bagajda gidicek. Her iki ihtimalde de otobus yolcugu cok kotu. Kimseye tavsiye etmem. Hic otobus yolculugu yapmadim ama cok kotu bisey. Normal otobus munibusler trenlerde sorun yok da iller arasi yolculukta malum bagajda giidyolar ve sıkıntı.. Evde kalmasi en dogrusu..

EmineDuman

Evet sanırım öyle daha iyi olur yanlız kalmasındansa :) teşekkürler @Berii