Kedinizi Öpüyor Musunuz :)

Uyurken bile seviyorum öpüyorum kokluyorum sevgiye hep aç oldukları için sevildini hissetsin diye :)

30 CEVAP

izmir_pet

Gunde 500kere falan:D sayamiyorumm. Hatta gece yaticak zaman yanima gelir bekler opmemi. Opmedigimde yatmaz, kusup gider. Bikac optugumde yativerir yanima:)

izmir_pet

Aynen oyle:) insan opmeden nasil durabilir kiiio

Bakışları yetiyor ya :)

edasukur

Sürekli öpüyorummmmm. Sanki öptüğümde çok güzel bir tat geliyor ve sürekli sürekli öpüyorum :)

Benim eşim tüy yüzüne pek yaklaşmak istemiyor uzaktan seviyor dokunmadan ben kendime engel olamıyorum

Zynpks

Devamlı öpüyorum diyebilirim kucağıma geldikçe bolca okşar öperim çok sükür rahatsiz değil bu durumdan :)

@Zynpks değişik bir kökü var üzerlerinde çekiyor :))

Minnakpatipuki

Bende çok öperim. Eşiniz alışır. Benim erkek arkadaşım da başta öyleydi severken bile elini kazağının içine çeker kazağın dışıyla severdi. Şimdi ise göbeğine yatiriyo beraber uyuyorlar film izliyolar :D Eve gelince bile benden önce kediyi opuyo seviyo sonra ben :D

gamzeuzunlar

her gün şükrediyorum bana geldiği gün için,oğullarım ve kızım için. çoooookk öpüyorum mis kokulularımı

DEMET92

:)))) acayip şekilde öperim kızımı o da benim yüzümü yalar. büyük aşk ve en gerçek aşk bu bence bu dünyada :)) inanın sevildiğini anlıyorlar. ben kızımla konuşuyorum bile.

EmineDuman

çok öpüyorum hemde :) çok seviyorum tutamıyorum kendimi sevgimi de hissetsin istiyorum..

lokum_british

Ne kadar çok Elmyra varmış burada. :) Öpmemek mümkün değil valla, dayanamıyor insan ^^

Ponponmavis

Bende köpeğimi :)

öpmediğim dakika yok

satinalmayin

bende çok öpüyorum ama sevildiğinimi hisseder yoksa onu vantuzladığımımı düşünür bilemem artık :)
dikkat gıdı öpmek için çok uygun ve tatlı :)