Kedim Mutsuz Mu

Sude2003

Kedinin mutsuz olduğunu düşünüyorum. Öyle iştahsızlık,agresiflik gibi bir sorun yok ama ona bakınca nasıl desem, mutsuz olduğunu hissediyorum.yada bana trip atıyor anlamadım.ne yapabilirim yada sorun ne olabilir

3 CEVAP

EmineDuman

ne zamandır öyle ya da hepmi öyleydi?Önce bunu bilmek lazım.Sevdiği bir şey verin şımartın bakın tavrı değişiyormu?Mutsuz olabileceği birşeymi var araştırmak lazım aslında.Alışkın olduğu bir şeymi değşti?Yani bunu çok nedeni olabilir.

Sude2003

Ya büyük ihtimalle şeyden oldu geçen hafta sınav haftamdı onunla bek oynayamadım o yüzden kızdı bana galiba. Bugün bir guzel oynadık yeni oyuncak falan aldım ona sulu mama verdim olabildiğince ilgilendim. Şuan daha iyi

Sude2003

Teşekkürler bu arada