Gezdirmek

EmineDuman

Merhabalar :)
sizden kedisine tasma takıp dışarıda gezdiren varmı?Bazen sokakta görüyorum ama doğrumu iyimi bilmiyorum.

15 CEVAP

Silagoz

Ben çıkartıyorum haftada 1 felan. Ama sadece evin bahçesinde oluyor 10 15 dakika durup içeri giriyoruz. Ağaçlarla otlarla oynaması sağlıklı diye düşünüyorum.

onurhhn

Gögüs tasmasıyla havalar güneşli olduğu zamanlar bahçeye çıkarıyorum. Başlarda çekiniyor sonra etrafı incelemeye başlıyor. Güzel havalarda kısa süreli çıkarılabilir diye düşünüyorum.

izmir_pet

Ben hergun kucakta balkona cikariyorum 10dk falan ama havalar malum soguk. Biseyle guzelcd sarip cikariyorum. Zaten benimkide cok usuyo. Ve ayni sekilde arada aksamladi bakkala markete giderken kucagimda goturuyorum:) bazen arabayla biyere gidecegimizde onu da goturuyorum. Arabada gezmeye ve camdan disariyo seyretmeye bayiliyo:) ama asla yere birakmiuorum ben kucakta alisti inmek de istemiyo. Hem korkuyorum hastaliklardan. Hrmde bi kez inerse hep ister. Boyle oldugundan eve girdigimizde cikmak istemiyo ertesi gune kadar

EmineDuman

tavsiyeler için teşekkürler :D

elaebrar

yaa bence tehlikelii benim kizim sokaktan korkyor ve arabalardan insanlardan korkuyor oyuzden ben gerek duymuyorm

Alicveben

Bence hava sğuk olmadığı zaman Diğer insan, kedi ve Köpeklerin azınlıkta olduğu bir parkta yada bahçede 10-15 dk. Olabilir. Benimki onuda sevmiyor o ayrı :D

Ecerana

Bn de göğüs tasması aldım yazın çıkarmayı planlıyorum ama bn hergün çıkaramam acaba hergün kapıya gidip çıkmak isterler mi diye düşünüyorum emin olamadım bn de o yüzden

Musege

Ben çıkartıyordum göğüs tasmasıyla hava iyiyken ama bir noktadan sonra her kapı açıldığında dışarı çıkmaya çalışması, en sonda da apartmana çıkıp komşunun evine dalmasından sonra bıraktım. Alışınca bu sefer de evde durmak istemiyor kapı önüne gidip miyavlıyor habire. Anca unutturdum dışarıyı.

izmir_pet

Yalniz bi kez birakirsaniz surekli isticek. Ve zamanla evden de uzsklasir sokaga alisir. Brnim fikrim tabi ama bence kucakta cikarmak daha iyi diye dusunuyorum. Surekli sokak isteme ihtimalini de dusunun cunku genelde herks oyle diyo:)

Zynpks

Benim de böyle bi düşüncem vardi aslinda ama bu sefer de dısariya alişır diye çekiniyorum o yüzden çıkarmamaya karar verdim birde dışarıya alişirlarsa maalesef kapida miyavlayıp devamli çıkmak isteyedebilirler

elaebrar

yaa bence tehlikelii benim kizim sokaktan korkyor ve arabalardan insanlardan korkuyor oyuzden ben gerek duymuyorm

elaebrar

yaa bence tehlikelii benim kizim sokaktan korkyor ve arabalardan insanlardan korkuyor oyuzden ben gerek duymuyorm

EmineDuman

banada çok doğru gelmiyor ama merak da ediyorum

Alicveben

Bazı kediler çok seviyor, ama hiçbir kedi hergün istemez diye düşünüyorum. genellikle ortam değiştirmeye bayılmıyorlar :)

EmineDuman

Benim küçük bir bahçem var ama henüz bırakmıyorum onu.Önce bahçedeki toprak nasıl bilmiyorum yeni taşındım emin olduktan sonra bırakıcam galiba.