Kedimi Mama Kabına Nasıl Alıştırmalıyım?

Alicveben

Meraba,
Kedime mama olarak brit care sunny veriyorum, yeni Profine den geçiş yaptım. Bu kadar çabuk açılmasını beklemiyordum ama çok iştahlı olmasada burun kıvırmadan yedi. 3 hafta önceye kadar plastik kap kullanıyordum ama şuan biraz derin bir cam kap kullanıyorum ama yinede elimden yemeyi daha çok istiyor. Mama kabına nasıl alıştırırım?, derin bir kap olmamalımı? Eve geldiğinden (3,5 Aydan) beri mama kabından yemeyi çok sevmiyor.

2 CEVAP

Sarecansu

derin değil daha sığ bir kap tercih edin. bide dar olmasın yanlardan bıyıkları değiyor ve rahatsız oluyorlar dar kaplarda

Alicveben

teşşekkür ederim :)