Köpeğim Doymuyor

Ponponmavis

Arkadaşlar merhaba mavis hiç doymuyor mutfağa girdiğimde deliriyor . Mamasını asla yemiyor napabilirim ? :(

9 CEVAP

Heathcliff

Taviz vermemeniz gerekiyor gerekirse 1-1,5 gün aç kalsın zararı olmaz eninde sonunda yiyecektir

Ponponmavis

Tamam peki ama ölmez demi :(

lokum_british

Maddi gücünüz ve vaktiniz varsa "Raw for us" yazıp araştırın youtube ve instagramda. Çalışmıyor olsaydım kesinlikle çiğ beslemeyi denerdim. Ayrıca bknz: Pet Fooled

dilekz

Kral köpek ailesi şiddetle tavsiye edilir. YouTube ve İnstagramda sorununuzla ilgili videolar bulabilirsiniz

Ayse_naz_G

eğer kilo aldıysa ve çok yiyorsa yinede iç parazit olabilir :)

Ponponmavis

Tmm teşrkurler; )

berent-

1-1,5 gün aç kalması bence iyi olmaz :(

Ponponmavis

Andın

Ponponmavis

Anladim