Kedim Kızgınlıkta Mı?

Sevdakkus

Merhaba kızım loli bu aralar sürekli miyavlıyor
Kızgınlık dönemine girdiğini düşündüm. Fakat başka bir tepkisi yok. Başka bi problemi var mıdır? Ağrısı falan

5 CEVAP

lokum_british

Severken poposunu yukarı kaldırıyor mu? Kaldırıyorsa kızgınlıktadır.

Sevdakkus

Hayır sadece miyavlıyor

sufisko

Benim kizim da birkac gundur ayni sekilde davraniyor. Daha hic kizginliga girmedi. Surekli miyavliyor aglar gibi ve deli gibi oradan oraya kosuyor atliyor ama popo kaldirmiyor.

Ecerana

Ensesinden tutun ve derisi kaldırın aynı anda arka kısmında okşayın eğer sesini çıkarmıyorsa ve arkasını kaldırıyorsa kızgınlıkta demektir bir de size daha çok kendini okşatıyormu bu aralar eğer bu dediklerim varsa kızgınlıkta dır.

Ecerana

Aynı zamanda bu dönem de çok tüy dökerler ve stresten dışkıları yumuşayabilir. Hem kendini sevdiren Bi kedi olur hem de nazlı olur yani sevmediği bir şey yaptığınızda hemen söylenir bağırır