Acil. Kedimin Ön Dişi Düştü

DEMET92

Arkadaşlar acil yardım lütfen. Kızımın biraz önce oynarken öndeki iki dişindrn biri düştü. Elimi ısırıyordu oyun amaçlı ne oldu bilemedim bitden dültü elime. Ne yapıcam acil yardım korkuyorum

21 CEVAP

DEMET92

2 tane üstte 2 tane altta olan ön dişler var ya onlardan biri düştü
Çıkmaz mı yani?

DEMET92

Yarın veterinerimize de soracağım zaten

Ecerana

Bnşm de 5 aylık kediöin öndeki iki dişinin arkasından küçük diş çıkmış acaba bu normal mi. Aynı yerde iki diş var yani biri büyük biri küçük

izmir_pet

Ozelden yazarmisiniz ecerana

izmir_pet

@senanurksl" bende oyle dusunmustum ama sorun su ki dis etleri bayagi sis. dis etleri de saglikli dgl. Bi veterinere gorunmssi sart ecerananin

Ecerana

Demin baktım alttaki dişinin birnş düşürmüş diğeri de baya sallanıyor iki güne düşer üst diş için de senanurksl aynı dediğiniz gibi bazen önceki diş düşmeden yeni diş çıkabiliyormuş. Üstteki dişler daha o kadar sallanmıyor ama