Acil. Kedimin Ön Dişi Düştü

DEMET92

Arkadaşlar acil yardım lütfen. Kızımın biraz önce oynarken öndeki iki dişindrn biri düştü. Elimi ısırıyordu oyun amaçlı ne oldu bilemedim bitden dültü elime. Ne yapıcam acil yardım korkuyorum

21 CEVAP

Sarecansu

sakin olun 6 aylık civarı ise bebek dişlerini döküyordur :)

SenanurKsl

Korkmayın dişleri hep dökülücek benim kedimin de ön yan bütün dişleri döküldü yerine çıktı :)

DEMET92

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim.
İçim rahatladı
Yarın veterinerimize de soracağım zaten
Kızım uyuyor pr şimdi yanımda
Teşekkür ederiz
İyi geceler

kedigibiyiz

Merhaba siz korkmuşşunuz ama korkmayın ben nedense fotoğrafa bakınca çok duygulandım. Bence saklayın desem abartma der misiniz bilmiyorum :)
Kedi annesi olduktan sonra her şeye çok daha duygusal yaklaşmaya başladım sanırım ^.^
Yerine güzel güzel dişleri gelir güzel bebeğin inşllah ömrü uzun olsun

DEMET92

@kedigibiyiz çok teşekkür ederim güzel dileklerin için. :)))
zaten dün gece hemen bir peçetenin içine koyup sakladım :) minik bebeğim benim o ya dişi de kendisi gibi minicik ve sevimli :) gerçekten kedi annesi olmak çok güzel ve farklı bir duygu . teşekkür ederim herkese :)))

SenanurKsl

@Ecerana normal genelde öndeki iki diş düşmeden gerçek dişi çıkabiliyo benim keidmin de yanyana iki taneydi arkadakiler düştü yenileri sapasağlam suan dert etmeyin yani

batinaydogan1

Bebek dişleri düşüp dökülüyor endişe etmeyin yerine yenisi gelecektir :)

izmir_pet

Onlari bilmiyorum o yuzden bisey soyliyip yaniltmiyim. Siz korkmayin yinede. Bi bakicam internette bilgi varmi

DEMET92

Teşekkür ederim bende baktım şimdi de sanırım bütün dişler dökülüp yenisi çıkacak. İnsanlardaki gibi yani sanırım

Sarecansu

evet korkmanıza gerek yok evvel Allah :)

izmir_pet

Valla bende hepsi degisiyo saniyorum o yuzden korkmayin hemen tabi. Sadece o disler buyuk oldugundan benimkilerde hic eksikligini farketmedim. Ondan acaba onlar degismiyo olabilir mi dedim. Net bilgi bulamadim internette tamami degisir diyo. Muhtelemen yenilenecektir ama yarin veterinerinize sorun mutlaka

DEMET92

arkadaşlar veterinerimi aradım. çok sevindi. ohh oh maşallah kızımız hepsini dökecek güzel dişler çıkacak hiç korkmayın dedi. :))) gerçekten böyle bir veterinerimiz olduğu için çok şanslı hissediyorum :) ilgili herkese tekrardan teşekkür ederim.

izmir_pet

Ay cok sevindim:)

DEMET92

3.5 ay dörde yakın. Endişe etmeme gerek yok değil mi? Yerine çıkar yani

izmir_pet

Ya bende oyle sandim da on disler dglmis. Yan iki disler yenielniyo mu ben bilmiyorumda