Acil. Kedimin Ön Dişi Düştü

DEMET92

Arkadaşlar acil yardım lütfen. Kızımın biraz önce oynarken öndeki iki dişindrn biri düştü. Elimi ısırıyordu oyun amaçlı ne oldu bilemedim bitden dültü elime. Ne yapıcam acil yardım korkuyorum

10 CEVAP

izmir_pet

Kac aylik ve nasil dustu? Buyuk ihtimalle dis degisimidir

DEMET92

3,5 aylık elimi ısırır gibi oyun oy uyordu. Bir baktım düştü

izmir_pet

Aa o zaman onemli dgl:) zaten dis degisimi olucak ondsn olmustur. Kanama yoksa bisey olmaz:) yerine yenileri cikicak merak etmeyin

izmir_pet

Playstore an indirilen bi uygulama. İlk giriste veterinere ucretsiz 2soru hakkiniz var. Konu cozulene kadar o konuda istediginiz kadar sorabilirsiniz tabi, o tek soru yerine geciyo. Sonralarda 2soru 5tl

izmir_pet

Aaa ama ben kucuk on disler sandim yaa ozur dilerim. O iki disi bilmiyorumm

izmir_pet

Bakiyim internette bisey cikarmi? Bence direk vetmate den de sorun sabah cvp gelir

DEMET92

Aynı insan gibi çıktı dişi kanama yok yani dibinde kan rengi görünüyor ama akmıyor

DEMET92

İçim rahatladı valla çok teşekkür ederim

DEMET92

Vatmete nedir?

DEMET92

Teşekkür ederim. Yarın cevap gelecekse ben sabahtan kendi veterinerime sorayım. Teşekkür ederim