Tiksinecekler Bakmasin

Seak

Sabah kakasini yaptı. Biraz önce halida böyle bişey gordum . ilk defa oluyor

8 CEVAP

Khrmn

Tüy yumağı kusmus 2 3 gunde bır temrarlıyorlar genelde ama kusmaları yerine dışkıyla atması için malt macunu kullanabılırsınız o zaman kusmuyorlar

batinaydogan1

Yuttukları tüylerini evin içindeki ipleri ve hatta bizlerin saçlarını yutabiliyorlar. Bunuda dışkılarıyla yada kusarak atıyorlar endişe edecek bişey yok gayet normal gözüküyor :)

Gozdetemizel

Gimcat extra soft macun bayagi etkili diskiyla atilmasinda

Gamzeyldrm

İp falan yutmuş olabilir

Seak

Veterinere gittim tüylerini yaladiklari için midesinde oluşmuş yumakmis . onu kusmus .

ayse1310

Tüy yumağı. Sıkıntılı bir durum değil, normal bişey. Malt macun kullanabilirsiniz tüy yumağını dışkı yolu ile tuvaletine atması için.

Seak

Bu nedir arkadaşlar daha önce karşılaşan varsa yazabilir mi

Seak

Teşekkür ederiiiim .