Isırma Sorunu

minikpati

Merhaba arkadaşlar, 7 aylık erkek bir kedim var. Son zamanlarda kendini sevdirdikten sonra bir anda dönüp elimizi ya da ayaklarımızı kanatana kadar ısırmaya başladı. Sizce neden böyle davranıyor? Bunu önlemek için ne yapmam gerekir?

2 CEVAP

SEYMADUMAN

Aslında önlemek için çok birşey maalesef ki yapamıyoruz çoğu kedi aynısını yapıyor ben biraz da olsa azaltmanın çözümünü ısırmaya başladığı anda oyunu bırakmakla buldum bunu zamanla öğrendiği için belirli süre sonra bu biraz da olsa azaldı. Birçok kişi bunu dişleri kağıdını için yapıyor diyor. Belki dişlerini kaşımak için bir şey de alabilirsiniz..

Gozdetemizel

ikeadaki cocuk reyonundan yumusak kucuk oyuncak fare ve petstages dental healt chew kedi otlu dis kasima oyuncagiyla neredeyse yok denecek kdr aza indirdim ben.disleri kasiniyo olabilir bazen bizimkide yapiyo eşim dis etlerini kasiyo ve gercekten rahatliyo.bizi bu fare kurtardi cunki sanki avlamis gibi farenin ensesinden tutup ordan oraya tasiyo oyuncagi.sanirim o arada isirma icgudusunu de torpuledi