Tarak Bu Tarak İyi Mi

Ecerana

Merhaba bugün bana tarak hediye geldi uzun tüylü kediler içinmiş orijinal mi bilmiyorum ama çok konuştuk no konuda o yüzden zannetmiyorum gerçek furminatör olduğunu. O yüzden sadece iyi mi kullanıyor musnuz site sormak istedim.

3 CEVAP

ayse1310

Sanırım orijinal değil ama iş görür bence. Canını acıtmıyorsa sorun olmaz diye düşünüyorum. Çünkü bazı orijinal olmayanlar canını acıtabiliyor kedilerin.

ayse1310

Orijinali bu şekilde oluyor.
Resim açıklamasını girin

jingjing

işe yarıyorr , ama kesilen tüyleri toplamak için biraz uğraşmanız lazım tekrar