Yaraları Var :(

Anonymus813797

Bademin yaraları tam iyileşti derkennpopişinde bir yaa daha çıkmıştı hatırlarsanız. Bunu nasıl evde iyileştirebilirim? Veterinere götürme inkanım yok çünkü İstanbul gibi bir şehirde iyi bir ilçede yaşamama reğmen çevremde bildiğim herhengi bir veteriner yok:( sebebi ne olabilir. Böyle bir sorun yaşayan var mı hiç aranızda? Daha önceden bacakları da böyleydi canı yandığı için olsa gerek yalanmıyordu. Sonradan acısı hafifleyince kendini yalayarak yaralarından kurtuldu. Dışarıda gezdiği için temizlik sıkıntısı vs olabilir mi. Ama ben bunu sokakta baktığım kedilerde hiç görmedim :/

18 CEVAP

Anonymus813797

Şuan bile dışarıda ve eve gelmemek için direniyor. Sahibinden kaçıyor böylr birşey olabilr mi ya :(

lokum_british

Aynı durumu yaşayanlar varsa yardımcı olacaklardır ama ben başka bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Şu videoyu bir izleyin isterseniz. Çiğ beslemenin en güzel tedavi yöntemi olduğuna inananlardanım ben de. Ayrıca şu blog, ve şu hesaba da bakabilirsiniz araştırmak isterseniz.

Ayrıca bknz: Pet Fooled

mimimomo

durum anlattiginiz gibiyse, yani evde beslediginiz kediyse ve saglik problemleri biraz ciddi ise, karar vermeniz lazim diye dusunuyorum ilk etapta. ev kosullarinda yasamasini saglamak gibi. xyz yerleri veya kedinin erisimi olabilecek yerleri nereye kadar kontrol altinda tutabilirsiniz ki? bacaklarindaki yara konusu baya ciddi gorundu bana. alerjik bir durumsa, ona gore mama bulmaniz lazim hepsinden evvel. yoksa bu kisir dongu devam eder:(((