Sokak Kedileri İçin Trendline Mı Yoksa Bonacibo Mu Tavsiye Edersiniz?

muezzagumus

Sokak kedileri için Trendline mı yoksa Bonacibo mu tavsiye edersiniz??

5 CEVAP

muezzagumus

Cevabınız için teşekkür ederim.

Eschu

Ben sokaktaki köpek ve kedilere bonacibo alıyordum ama onun içinde çok fazla tuz olduğunu söylüyor herkes şimdi hem köpekler hem kediler için trendline alıyorum

izmir_pet

Hatta imkaniniz varsa reflex 15kg 150tl ye alabilirsiniz. Sokaktakiler icin harika:)

muezzagumus

Yardımınız için teşekkürler.

izmir_pet

Enjoy yada trendline daha iyidir sokaktakiler icin. Bonacibo bayagi zararlari var zaten okumussunuzdur surekli anlatiyorum:)