Sokak Köpeğine Nasil Bakarım?

BETTSY2004

Yazlığımın sokağında bir tatlı köpek buldum. Fakat sürekli bakamam. Yazları bakabilirim ama ona kışın yatabileceği güzel bir kulübe alacağım. Bana çok alıştı. Bende ona ama nasıl bakabileceğimi bilmiyorum

2 CEVAP

zeynepozcan

yazın bence onu kuru mamaya alıştır yazın yapılabilecek tüm aşıların yap büyük boy mama al oraya koy acıktıkça yesin

defne

Yavru ise yemek yemeyi çok ister ve ilgine çok ihtiyacı olur seni görünce koşturur onu pek yanlız bırakmaman lazım ;))