Kedi Köpek Tavşan Ve Balık

LopSever

BU SAYDIKLARIMDAN EN KALITELI CINSLER HANGILERI?

41 CEVAP

LopSever

Hepiniz yanlis anlamissiniz konuyu burda amac başkalarını bilgilendirme mesela bi kisi kedi alacak burdan fikir edinsin siz niye gidip normal bi kedi yerine skotic cinsi aliyosunuz gidin normal alin niye gidip en guzel irktan alıyorsunuz kopek alacaksiniz en kaliteli cinsten aliyorsunuz yorum yaparken yapmak için yapmayin rica ediyorum hayvan sevgimi kimse sorgulayamaz ben tavsanimla birlikte uyurdum muz alirdim ben yemezdim ona yedirirdim ben ne petsopcuyum ne satici ben cooook iyi bir hayvanseverim ve onlar benim canlarim hepinize guzel yorumlariniz icin tesekkur ediyorum ve hepinize minik canlar ile mutluluklar diliyorum...

LopSever

Ayrica tavsan besliyorum ismi Bulut ve burda hos bi sohbet olsun diye acmistim konuyu hepimiz bir aileyiz diye ama görüyorum ki daha kendi icimizde birlik olamamışiz.

LopSever

Ustunuze niye alindiniz ki anlamadim insanlarin genel yapisini soylemistim ben ve ek olarak ben her ay sokak hayvanlarina kilo kilo mama alip dagitiyorum sizde bakmışsınız ne guzel ayrica hayvanlara iyidir kotudur diye kim dediyse ona soyleyin hayvanlar esittir hepsi bizim canimiz ayrica ben sahiplenmek istemem bi yavriyu bi cani rahata kavusturmak kotumu ettim onumu diyosunuz anlamadim ayrica 1 kedim 2 kopegim var ayrica ek olarak binlerce sokak hayvanim var

LopSever

Bakin iste bundan bahsediyorum hayvanseverler olarak daha kendi icimizde birlik olamamış kimseleriz bu canlara bu sekilde nasil sahip cikacaz haksizmiyim

LopSever

Ben size minnetarim o canlara bakiyosunuz yazik hayvanlara benim en cok sevdigim ne biliyomusunuz susamis hayvanlara elimle su icirmek bundan keyifli hiçbirşey yok muthis bi zevk herkese tavsiye ederim o suyu ictikten sonra size bakışlari yokmu o bitiriyo zaten insani

LopSever

Ben size minnetarim o canlara bakiyosunuz yazik hayvanlara benim en cok sevdigim ne biliyomusunuz susamis hayvanlara elimle su icirmek bundan keyifli hiçbirşey yok muthis bi zevk herkese tavsiye ederim o suyu ictikten sonra size bakışlari yokmu o bitiriyo zaten insani

LopSever

Ayrica bi kimseye hayvan sevgimi niye ispatlim ki ispatlasam nolur isptalamasam nolur ve ek olarak en kaliteli cinsi alip begeni toplayacakmisim begenseler nolur begenmeseler nolur 3 hayvanim var 1 inin resmini gorduyseniz birakacam bu siteyi profilimde bile herkesin bildigi tavsan resmi var ben hayvanlarimi sirf begeni olsun diye teshir etmem

LopSever

Sonuc olarak hayvanlar bizim canlarimiz agizlari yok dilleri yok susadiklarinda aciktiklarinda usuduklerinde hep yanlarinda olmamiz dilegiyle...

LopSever

Ecerana ayni yerdeyiz biz ayni canlari savunuyoruz benim inan atisma gibi derdim yok burda aile gibi olduk wp cok burdayim muhabbet olsun dostlarla diye actim basligi

LopSever

Bu soru eksik biliyomusunuz duzeltemedim sorunun orjinali su bu irklar arasinda mesela kedi cinsi arasinda en gözde olani nedir mesela bu bab da sormustum duzeltme bolmesi yok varsada bulamadim sorunun anlami bu ama yanlis anladi herkes gayet bilgilendirici bi soru haksiz miyim

LopSever

Bu soruyu goren tesekkur edecek cok kaliteli ve bilgilendirici ek olarak asil bi soru

LopSever

Konuyu gören arkadaslar yazdiklarimizi okusun kimsenin tekelinde degil hayvan sevgisi anlamadan dinlemeden yorum yapmayin

LopSever

Tekrar tekrar soylememe ragmen hala aynı seyleri soyluyosun ecerana ayni taraftayiz hayvansever grubu olarak

EZK

Kaliteli veya kalitesiz ayrımı yapan sizsiniz. Burda birçok kişinin hoşuna gidecek bi soru stili değil bu. Biz gayet iyi anladik merak etmeyin. Uzatmak manasız...

LopSever

Ve yasin galiba 20 ben 27 yasindayim yaklasik 19 yillik hayvanseverim 19 yıldır hayvan beslerim