Kedi Köpek Tavşan Ve Balık

LopSever

BU SAYDIKLARIMDAN EN KALITELI CINSLER HANGILERI?

41 CEVAP

LopSever

Ve takrar soyluyorum herkes profile baksin kim hayvanlari begeni icin resim kullaniyo benim toplam 4 hayvanim var hiçbirinin resmini gormessiniz gerek yok

EZK

O sizin tercihiniz.. Konuyu nerelere getirdiniz ya. Size cevap vermeyi bile uygun görmüyorum artık. .

LopSever

Tekrar tekrar soyluyorum aynı taraftayiz anlamak istemiyosunuz

LopSever

Artik kapatalim konuyu lutfen tekrar soyluyorum biz bir aileyiz

LopSever

Yeni actigim basliga lutfeeeen:))

Ecerana

Tmm kapatalım. Ben burda konuyu uzatmıyorum savunmamı yapıyorum yeni bir başlık açın bişey yazmıcam zaten konunuza

LopSever

Siteyi senin yuzune birakiyorum ecerana tamam kalin saglicakla bi aile olduk diyorum hala hala uzatıyorsun ben bilmiyor muyum cevap vermesini ama uzatmayalim diye susuyorum ben gidiyorum bidaha girmeyecegim kalin saglicakla

Ponponmavis

Öncelikle Kesinlikle bunları sormakta hakkınız var çünkü hayvan severiz hepimiz bunun için burda değilmiyiz ve sorunuzun cevabını vermek gerekirse siz bilirsiniz fakat benim tercihim tavşan çünkü benimde vardı ponpon ama öldü :'( onun için

Ponponmavis

Ve lütfen çıkmayın Burası hayvan severler için

Ecerana

Resim paylaşmak ile ne alakası var beğeni toplamak istememin site beslediğin hayvanların resmini koyabilirsin diyor bnde koydum ne var bunda. Zorla herkese profilime girin resimlerimi beğenin mi diyorum herkes kendisi girip beğeniyor. Ayrıca beğeni toplamak isteseydim yarışma kısmına her hafta düzenli fotoğraf atardım. Ayrıca sizi ilgilindirmez benim hayvanlarınım resmini paylaşmam.

Anonymus552223

Kaliteli demeniz yanlis olmus. Su kaliteli bu kalitesiz diye birsey yok. Ama bence sokak hayvanlari en akilli ve en saglikli olanlari. Cunku dogal yollarla evrilip en sagliklisi ve en akillisi hayatta kaliyor. Ama insanlarin cins olsun diyee ciftlestirdikleri acayiplesiyor, engelli hayvanlari ciftlestiriyorlar