Kuru Mama Son Kullanma Tarihi

doren07

merhaba. 5 gün önce ************dan bir kaç ürün aldım. gelen profine kuru kedi mamasının son kullanma tarihi 25.03.2019 biraz saçma gelicek ama sizce geri göndermelimiyim ?

18 CEVAP

lokum_british

Açmadıysanız iade edin bence. Petlebi'den gelenler çok taze oluyor, bulduğum indirim kodlarını kullanınca diğer sitelerle aynı fiyata geliyor zaten. Taze geleceğinden emin oluyorum en azından.

lokum_british

Kesin geri gönderin o zaman, hava aldıysa ve son k.tarihi bu kadar yakınsa %90 bayattır

izmir_pet

Bence hicc sacma dgl. Gonderilme imkaniniz varsa zor olmucaksa bana gore mantikli. Tmm daha tarihi var ama yakin olmasi benim cok hosuma giden bi durum dgl:( bisey olmaz tabi dee sonucta taze gonderselermis keske. Bence artik almadan tuketim tarihini sorun derimm.. Kucuk paketse ugrasmayin yada hic

ayse1310

Pakette yırtık varsa zaten durmanız hata hemen yollayın bence de

ayse1310

Keşke herkes işini düzgün yapsa da tüketiciler uğraşmasa böyle şeylerle ya. Cidden sinir bozucu. Yollamalısınız.

doren07

geliyor havası bariz mamanın kokusu geliyor

doren07

alışveriş yapmışken mamayıda aradan çıkarayım demiştim yoksa o tür sitelerden mama bakmazdım. bende bilemedim 1 ayda bitiriyor zaten ama şimdi paketi acınca farklı bir manzarayla karşılarmıyım diyede düşünmüyor değilim

izmir_pet

Gozle gorulur fark olmaz:) sadece taze olmaz yani o kadar. Bir zarari da olmaz pakette delinme yirtilma vs zarar yoksa

doren07

açık bir çiziği var arka tarafında

izmir_pet

Sadece boyasi cizikse sorun olmaz ama emin olmaniz lazim. Cizik derinse hava alma ihtimali varsa vermeyin hic. Paketi bastirip hava kacirip kacirmadigini net sekilde kontrol edebilirseniz, eminseniz kullanin. Ama emin dglseniz bulasmamaniz daha iyi

izmir_pet

Mama almadan once bildigimiz bi site secmek ve almadan once magazaya soru sormak en garantisi. Almadan cvp verirse ilgilenirse ben alirim. Cvp vermesse veya yorumlar falanda kotuyse risk almaya gerek yok:( baska seyler neysede gida maddeleri tehlikeli

izmir_pet

İade edebiliyorsaiz bence direk iade edin. Ne oldugu belli dgl

doren07

Yok hayır g+tti g+diyor. Iademi gerceklestirdim.

izmir_pet

Mama almadim hic ama herseyimi bende gtti gdyrdan aliyorum ama almadan magazaya soru sormak iyi olyo. Hem ilgileler mi ogrwnmis oluyoruz. Hemde yeni tarihli mama isteyebilir ve guzel paketleme rica edebilirsiniz

Ecerana

Bn genellikle kedime alacağım şeyleri özellikle mama ve kumu pet sitelerinden alıyorum petlebi gibi siteler yani mama alacağım zaman fiyatları araştırıp hangi site uygunsa ordan alıyorum. Size de tavsiye ederim :)