Kedime İsim Anketi

SenanurKsl

Anket

SARUMAN(Lotr karakteri)
(20 oy)
Fanta(ablamın fikri)
(13 oy)
Hamur(Büyük kedim maya olunca vetin söylediği isim)
(32 oy)
Toplam (65 oy)

Sarman cinsi erkek kedime isim arayısındayım biraz kararsızım. Ben ve arkadaşım saruman düşündük lotr karakteri, cinsiyle uyumlu. Ablam fanta diyor renginden dolayı yine. Vetimiz şakasına hamur olsun dedi büyük kedim maya olduğu için:/ Başka da öneriniz varsa farklı alabilirim. Hatta saruman düşününce büyük kedimi gandalf koymak istedim. Yine bir lotr karakteri griyi temsil ediyo gandalf ve saruman karşı ksrşıya filmde bilenler bilir:D büyük kedim gri renkte ve 6 aylık erkek maalesef eski sahibinin koyduğu isim benim içime sinen bir isim değildi ama kedim alışık olduğu için öyle kaldı . Fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar:))

15 CEVAP

abiuzun

Yaa hamur olsun yoğurarak seversiniizzzz

batinaydogan1

Maya ve Hamur bence çok uyumlu olacak :)

Kazim1980

Hardal koyabilirsiniz.

Ponponmavis

Fanta olabilir yakışır :) sarmalya

Ponponmavis

Tmm ozaman saruman olsun aklıma o yattı :)

Ponponmavis

Ve çok Ponçik bir isim hdhhdgdh ;)

iirvaa

Maya & Hamur

Eschu

Hamur bence :D

Musege

Saruman şahane. Olmadı lotr'dan başka bir şey uydurun derim.

SenanurKsl

Galiba hamur kazanacak gibi duruyor bizim ailede de hamur çoğunlukta:D Fakat benim gönlüm Sarumanda hatta büyük kedimin Gandalf olarak değiştirmeyi bile düşündüm mayayı ben koymamıştım sonuçta :)

SenanurKsl

Teşekkürler fakat suan fantayı eledik Saruman vs Hamur diyoruz:D

SenanurKsl

Haydaağğ hepsi elit devam ediyo zaten kararsızdım iyice kararsızım teşkkğrler arkadaşlar :D fantayı eledik yalniz galiba yeni anlet açıcaö :)) @abiuzun ahahahahaahah bizimkiler de hamur olsun istiyo zaten

GULLUKAVAK

SARMAN KEDİ CANDIR CANN

bappatan

Pikaçu :)

minnoskoss_123

Soru iki ay önce sorulmuş:)