Kedi İsmii Yardımcı Olur Musunuz?

eslemalkann

Merhaba kedim 2 aydır benimle sarman ve erkek. 2 aydır ona isim bulamadım. Her söylediğim içime yatmadi. Sizden öneri alabilir miyim değişik ve güzel olacak şekilde. Teşekkür ederimmmm.:")

11 CEVAP

Khrmn

Benim oğlumun ismi lokum herkes erkek neden lokum dıyor değiştirmek istiyorum ama 2 yaşında ne desem bakmıyor lokuma devam edıyoruz

Kazim1980

Bence hardal koyabilirsin.

edasukur

Havuç, Behlül, Sarı, Kıpçak. Çok tatlı bir kediniz var.

bskkrky

Aynı benim oğlumm. Bizim adımız tarçın belki sıradan ama çok güzel ve ona çok yakışıyor :))

edasukur

Sıradanligin bir önemi yok bence, kedinize seslenirken mutlu ve içinize sinerek hissetmeniz daha önemli :) aslında bu isim olaylarini çok da düşünmemek gerek sanırım, 3 kedimin de adını koyarken ailecek pek düşünmedik. Gördük, sahiplendik ve o an içimizden ne geldiyse onu koyduk isim araştırmadan. Sanırım bu yüzden de çok içimize sinerek sesleniyoruz onlara.

Alicveben

Ona bakar bakmaz içimden sarı ismi geçti :)

dilara98

Gece olabilir.

EmineDuman

Leo :)

Eschu

Badem

minnoskoss_123

Maya:)

Zynpks

Hardal havuç badem olabilir pek şirinmiş :)