Kediler Neden Poşet Yalar?

iirvaa

2 yaşındaki kedim poşet yalıyor. Kedisi bu şekilde davranan arkadaşlar var mı?

9 CEVAP

izmir_pet

Kedigibiyiz cok guldumm:DD
Ya benimki de poset gordumu icine girip uyuyo zapdedemiyorummm:) ama yalayip yemiyo:D cok ilginc yaaa bu kediler

kedigibiyiz

Bizim çocuk da poşet görünce bırakmıyor dişliyor her yeri diş. Ama diyorum ki oğlum artık 25 kuruş, devir tasarruf devri :)
Başka şeyleri ısırmıyor ama poşeti çok ısırıyor bizimki

edasukur

Bizimkiler yalamiyor da ısırıyor. Poşet ses çıkaran bir şey olduğu için ilgilerini çekiyor sanırım.

Alicveben

Poşet Yalaması D vitamini eksikliğinden olur diye biliyorum, tabi poşetle oynamak için yalamıyorsa :)

Zynpks

Benim oğlumda poşet gördü mü affetmiyo parçalayana kadar ısırıp yalıyo sanirim oyun için yapiyorlar :)

srplzngl

poset yalama cok yaygin bir davranismis. benim kedim de yaliyor ve endiseleniyorum pica sendromu gibi bir sey olabilir mi diye. ama baska yabanci cisimleri yemeye calismiyorsa bir sorun yoktur diye dusunuyorum. genelde koku ya da cikardigi ses bu davranisa neden oluyormus. cunku plastik posetlerin yapiminda jelatin bile kullanilabiliyor -_-

Ecerana

Benim kedim poşetle oyunlar oynuyor ısırıyor içine girip yatıyor ama hiç yaladığını görmedim. Acaba yemek artığı olan poşetleri mi yalıyor yoksa bütün poşetleri mi? Biraz garip bir davranışmış sizinkisi

EZK

Benimki de yapıyor bunu.. :) Içine girip orda oturmaya da bayılıyor.. kedigibiyiz evet devir idare devri.. :D

çok komik ama benim kedim de sürekli poşet yalıyor. bayılıyor. artık ne eksikliği varsa giderelim. bilen biri varsa söylesin.