Kedimin Dişi Sallanıyor?

ayse1310

Çeksem kopcak gibi arkadaşlar normal mi bu?

33 CEVAP

ayse1310

@bskkrky sanırım karıştırıyor ya bilemedim ben de kafam karıştı

bskkrky

Ayşe hanım bi belirti var mı peki iştahsızlık halsizlik falan yoksa normal mi geçiriyor

ayse1310

Ben de kızgınlık olayına girince dedim "dur bakalım maya hanım senin bi dişlerine ordan anlarız kaç aylıksın" baktım dişi yamuk dedim allah allah bi dokundum sallanıyor :))

bskkrky

Ben dişlerini sayamıyorum çünkü direk ısırıyor fırsat vermiyor. Benimkide veterinerin söylediğine göre yarın 4 aylık olucak :)

bskkrky

Benimkide dün sırtının üstünde yuvarlandı gece bi kaç kez yaptı hiç yapmazdı acaba kızgınlık mı dedim sonra da daha küçük diye çok üstünde durmadım :)

ayse1310

O kadar hafif şeylerden aklıma bile gelmezdi ya maya'yı görseniz iki gündür bildiğiniz çiftleşme pozisyonuna geçiyor popo kuyruk havada hep aynı zamanda miyavlardan bahsetmiyorum bile :D :D ben de fotograftan saydım bu arada dişlerini :)

ayse1310

@bskkrky normal geçiriyor ama kendi kendine gelip mama yemiyor illa başına ben getirip hafiften zorlayınca yiyor eski iştahı yok

Ecerana

Aynı dönemdeyiz gerçekten bnim ki de altta ki dişimin birini düşürmüş diğeri sallanıyor üstteki dişlerde çıkmış ama eskilerini daha dökmedi bnim kedim 5 aylık ama sizin ki baya küçükmüş kızgınlığa da girdi diyorsunuz şaşırtıcı gerçekten bnim kedim de 3,5 aylıkken sevince arkasını kaldırıyordu ama o huyu glaina benimki nin başka belirti yoktu çünkü

kedigibiyiz

@mimimomoya katılıyorum ben arada ağzını kontrol etmek istiyorum daha ön dişleri hiç göremedim çıldırıyo.
Onun ağzını yerim ya çok sevimli dişleri dökülüyor, sapasağlam yenileri çıkar inşalah :)

Ecerana

Aynen bizim de alttaki diş düşmüş demin sadece üsttekiler kaldı

ayse1310

@srplzngl kaç aylık sizce kedim ya?

kedigibiyiz

Ayşe hanım bu fotoyu nasıl çektiniz bizim çocuğun da dişlerde problem var ama çekemiyorım bir türlü

ayse1310

@kedigibiyiz uykudan uyanınca çok sersem oluyorlar ya o ara çektim hemencik

bskkrky

Tarçın 4 aylık bu kadar dişi yok bugün baktım da :))

bskkrky

Alttaki büyük iki sivri dişi yok. 2 tane var 2 sağ arka azı 2 sol arka azı dişleri var