Pro Plan Kedi Maması.

edasukur

Arkadaşlar pro plan kedi mamasına geçiş yaptık. Genelde fiyatı yüksek mamalar kaliteli olarak değerlendiriliyor. Piyasaya güvenim kalmadı hiç Royal canin olsun Spectrum olsun bunlar da kaliteli olarak bilinen mamalar, fiyatları da yüksek fakat hekimimiz Spectrumun son zamanlarda bozduğuna dair duyumlar aldık demişti. Pro planın iyi olduğunu söyledi, bu mamayla ilgili bildiklerinizi yazarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

9 CEVAP

kurban1525

:) bu soru gündeme çook düştü. Oy birliğiyle mamanın güzel olmadığına karar verdik. Almayın, aldırmayın :)

edasukur

O kadar çok soru düşüyor ki gündeme bazen takip edemiyorum. Üzüldüm su an kötü demenize, hem dünyanın parasını verdim hem de 20 kiloluk mama aldım kedi sayısı fazla olduğu için :(

ayse1310

Proplan yerine nd alın bence ya da matisse, sanabelle, britcare falan alabilirsiniz :)

dilara98

Bende pro plana geçeceğim.Bizim vet. De pro planı önerdi.Kaliteli bir mama.Ben iyi olduğunu düşunüyorum.

izmir_pet

Kurban1525 cok guzel ozetlediniz ya:D aynen oyle malesef. Ee artik 20kg aldiysaniz yapacak bisey yok:(

edasukur

Bilgilendirici bir link oldu, teşekkürler. Dünyanın parasını veriyoruz yine de bir şeyler kötü çıkıyor. Ne yapacak bu çocuklar aç mi kalacak ya.

Peki hangi mamayı almamız gerek ozaman benimde 3 yaşında kısır diye biliyoruz beni sahiplendik daha veterinere götüremedim ama herkes proplan diyor iyi

edasukur

Matisse kötü bir mamaymis. Hiç bilmiyorum insanların bir kısmı iyi diyor bir kısmı kötü. Veterinerlere danışsak onların da birbirleriyle çekişen cevaplari var. Emin bir şekilde hareket etmek biraz zor :(