Köpeğimin Cinsi Nedir.

adiga

Merhaba Arkadaşlar,
acaba köpeğimin cinsi nedir.

10 CEVAP

FerdaNur

beagle kırmasına benziyor

zeynepozcan

KISA TÜYLÜ BORDER COLLİE OLABİLİR

endofbeauty

Kisa tuy border collie yok. Bana jack Russel Terrierye benziyor. Boy, kafa kuyruk

Benekli

Kisa tuy border collie

adiga

arkadaşlar yalnız köpeğin en gelişmiş hali budur. bundan fazla büyümüyor. bunu lütfen dikkate alın.

endofbeauty

Suratindan fotografi var mi net olarak? Jack Russel bence ama 100 de 100 emin olmak istiyorum :)

adiga

arkadaşlar aşağıdaki resim sanki gençliği gibi, bu arada aşağıdaki yavru Beagle imiş.

adiga

Ramazan7

Beagle alakası yok Jack russel da sanmıyorum pointer olabilir

Zmstf

Beagle