Evde Yalnız

ezgiisu

Hastane işlrrimiz olduğu için kedimin bu gece evde tek kalması lazım, bi sprun olur mu? Ne yapmam lazım

7 CEVAP

izmir_pet

Bisey olmaz bir gecede. Sadece uzerine devirebilecegi seyler kirabilecegi seyler olmasin. İp tarzi dolanabilecgi veya yutabilecegi seyler olmasin. Biseycik olmaz

dilara98

Mamasını ve suyunu koyduktan sonra sorun olmaz.Kediniz yetişkin mi ?

mimimomo

ek olarak: kafaniz rahat olsun diye, cikmadan once kumunu temizleyin. mutfak bankosunda kirilcak - dokulcek veya tatmaya egilim gostermesi halinde tehlikeli olabilecek seyleri kaldirin. {hastane isleri dediginiz icin, gecmis olsun dileklerimi de iletirim:) isallah ciddi bir sey degildir}

ezgiisu

10 11 aylık

Heathcliff

Yeterli Maması suyu kumu olduğu sürece 1 hafta bile kalabilir yalnız

batinaydogan1

Mamasını ve suyunu fazlasıyla koyun. Evden çıkmadan tuvaletinide temizleyin bir sorun olmaz

Gozdetemizel

Mama su temiz kum oyuncaklari ve acik 1 isikla gayet iyi idare etti bizimki.hicbiseycik olmaz zaten evde ses olmayinca anladigim kdriyla surekli uyuyolar