Mantar Acil Lütfen

denizclkgl

Arkadaşlar kedimde mantara benzer bi yuvarlak farkettim veteriner mantar olabilir dedi aşı yaptırıcaz ama çok telaşlıyım yayılır mı bize de geçer mi nasıl geçer geçmemesi için ne yapmak gerek

3 CEVAP

mayacat

Mantarın üzerine çay ağacı yağıyla çörek otu yağını karıştırıp sürünce iyi geliyor diye duymuştum bir araştır istersen

satinalmayin

mantar ise sizede geçebilir ama tedavisi var.

kedos

Çok hızlı yayılıyor baska evcil hayvanınız varsa yaklastirmayin.. birlikte uyumayın,uzak durmaya çalışın..iyileştikten sonra her yeri mutlaka çamaşır suyuyla silin.benim 3 kedime birden bulaştı bana ve kızkardeşime de geçti. Tedavi olduk kurtulduk.insallah en kısa sürede iyileşir.