İki Saatlik Kediyle Otobüs Yolculuğu Hangi Firmalar Güvenli

cimcimeskim81

Evi tadilata vereceğiz bizde 15 günlük annaneme gideceğiz otobüsle gitmeyi düşünüyoruz kediyi evde birakamam acaba otobüsle gitmek kedime zarar verir mi kedimi yanımda izin verirler mi hangi otobüs firmaları güvenli ne yapsam bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim

3 CEVAP

Elifozmen

Yanınıza almanıza izin vermiyorlar bagaja koyuyorlar molada fln inip kontrol edersiniz kısa mesafeymiş zaten strese girer ama onun dışında bir sıkıntı olmaz benimki baya korkmuştu yine de muavinle konuşup yanınıza almayı bi teklif edin

cimcimeskim81

Bagaj da gitse bir sıkıntı olmaz demi korkuyorumda

dilara98

Uzerine valiz falan gelmesin dikkatli koyun.Yanlardan saglamlastirin tasima cantasini yana devrilme gibi sorunları ortadan kaldirin.Hicbir sikinti yasanmaz zaten 2 saatlik bir mesafeymis.