Ev Temizligi Konusunda

Gozdetemizel

Arkadaslar herkese selamlar
Bu kucuk hanfendi gelene kdr zemin temizligini camasir suyu ya da cesitli yer temizleme sivilariyla yapiyodum.Zira Arabistanda yasiyoruz ve evlerin hepsi bahceli.isin icine sicak ve nem de girince malesef burda ciddi bi bocek problemi yasamaktayiz.ayda 2 kez bahceyi ve sadece evin giderlerini ilaclatiyoruz.arada evi ilaclayip 2 gun evde kalmiyoruz.
Fakat ben temizligi camasir suyuyla yaparken bukdr bocek cikmiyodu evden.yerden patisine camasir suyu bulasir o da yalar bisey olur diye gittim buharli elektrikli yer temizleyici aldim sadece suyla buharla temizliyorum.
Siz camasir suyuyla temizlik yapiyomusunuz Allah askina fikir verin.buarada Limon 4 aylik.
Ayrica asla su tasima cantasina alistiramadik kendini parcaliyo icine koyunca.fikirlerinizi alabilirsem mutlu olurum.sevgiler

16 CEVAP

Sirkeli su sadece bende kedim rahatsızlanır diye korkuyorum