Kedim Durduk Yere Korktu Ve Düzelmiyor

meloniko

herkese şimdiden çok teşekkür ederim ne olur bilen biri cil cvp yazsın ne yapacagımızı şaşırdık.dün gece eşimin nefes borusuna su kactı çok fen oksurmek zorunda kaldı hanı tukurugunuz kacar ya nefessiz kalırsınız oyle birsey yasadık onun cıkarttıgı seslerden kedimiz paşa çok korktu hemen sehpanın altına saklandı 15 dakika sonra sonra eşim gel oğlumdiye onu kucagına aldı hani korkusunu gidermek için ama paşa bi iki dakika kucagında durduktan sonra çılgın gibi zıplayıpğ kendini ordan oraya çarpa çarpa kaçmaya başladı.o andan itibarende ne yapsak hep korkarak bakmaya yurumeye başladı asla yanımıza yaklaşmıyor salona gelmiyor bizi görebilecegi ama uzak bi yerde duruyor azıcık hızlı hareket etsek hemen korkuyor ve onun oldugu tarafa yurusek hemen kaçıyor.odul maması verdık yedi ama kora korka yemeğini tedridgin yiyor evde sanki onun evi değilmiş gibi korka korka dolaşıyor.bu gecıcı bır durummu aynı seyı yasayan varmı ne yapmam gereklı bir oksuruk sesi bu kadarkorkuturmu?daha once matkap çalıştıgı oldu ama ondan bile bu derece korkmamıstı acil yardım lütfen

3 CEVAP

batinaydogan1

Bazen bu tarz tepkiler olabiliyor bi kaç gün içersinde düzelecektir inşallah korkmayın. Muhtemelen öksürük sesini kendine bağırma olarak falan algılamış olabilir. Kedilerimize kızdığımızda falan bu şekilde tepkiler verip bunu sürdürebiliyorlar. Ben bi bağırmıştım çiş yaptı diye 2 gün yakınıma bile gelmedi sonra barıştık. Elinizde ödül maması falan varsa onu verin alışsın tekrar

Recai44

Yanınıza gelmesi için kedinin üstüne gitmeyin . Onun gelmesini bekleyin . Âdeta o evde değilmiş gibi davranın. Siz üstüne gittikçe daha fazla korkacaklardır.

meloniko

çok teşekkür ederim