Annesinin Yanına Birakmadim

Geçenlerde bi soru acmistim annesinin yanına mi birakmaliyim yoksa sahiplendirmelimiyim diye biz iyileştik ve yeni yuvamiza gittik bile :) bakarsan bağ bakmazsan dağ gerçektende :)

8 CEVAP

batinaydogan1

Oo maşallah çok güzel olmuş :) tebrikler size

Çok sağolun suan kardeşi de tedavi oluyor ona da yuva ariyoruz o da sapsarı :)

edasukur

Mükemmel bir fotoğraf. Bu fotoğraf istediğimizde onların hayatlarını nasıl değiştirebilecegimizi çok güzel özetlemiş. Çoğu insan bahane ararken sizin gibi güzel yürekli insanların yaptıkları çok kıymetli :)

kedigibiyiz

Ayy bu bebek yeniden doğmuş sanki Ne güzel bir şey yaptınız bir can kurtardınız. Çok mutlu oldum

Zynpks

Yaa şu şirinliğe bakk:)) çok sevindiim

satinalmayin

kışlık eldivenlerinide giymiş :)

Kazim1980

Helal olsun.İnşallah yaptığınız iyilikler size ve yolcanlarınıza her konuda güzellikler getirir.

InsAllah