Kedim İştahsız!

unienx

Merhaba arkadaşlar 8 aylık tekir bir kedim var. Son 2-3 gündür pek bir şey yemiyor. Kuru mamadan sıkılmış olabilir diyerekten yaş mama aldım (2 çeşit) fakat onlardan da çok az yiyor. Bugün ciğer alıp haşladım biraz yedi ama normalde çok daha fazla yerdi.
Parazit aşı zamanı geldi ondan mıdır diyorum
Bir de şu zamana kadar hiç malt kullanmamıştık tüy yumağından da şüpheleniyorum.
Herhangi bir hareketsizlik ya da halsizlik yok yine hoplayıp zıplıyor.
Tuvaletinde ishallik problemi yok her zamanki gibi
Bir de yaklaşık 2 hafta önce kızgınlıktaydı veteriner kısırlaştırmamızın şubat sonu daha iyi olacağını söyledi
Bu iştahsızlık nedendir lütfen yardımcı olun

4 CEVAP

izmir_pet

Usutmus falan hasta olabilir mi acaba? İc parazit olsa anlardiniz. Kontrol ettiniz mi diskini supheli durum varmi? İc parazit zatsn cig urunler yemiyosa surekli yapilmasina gerek yok ondan sanmiyorum ben. Birde elinizle yedirmeyi denediniz mi mama tek tekk

unienx

İlgisini çekmek için her şeyi denedim tek tek attım başka kaplar kullandım yerini değiştirdim yemiyor

Sarecansu

kısırmı?

unienx

Hayır dediğim gibi şubat sonu kısırlaştırılacak