Evden Giden Kedi Evine Dönüş Yaparmi

Altanariz

Arkadaşlar kedim evden gitti bugün 3 gün oldu yok gelirmi evine sizce

8 CEVAP

Altanariz

Arkadaşlar ilgi ve alakaniza çok tşkr ediyorum kedim bu sabah saat 6 itibariyle geldi şuan uyuyor çok mutlu olduk ailece kuzum benim

aderinkaya

Bir gidip bir daha hiç gelmeyen yavrumda oldu her gün gidip tur atıp geri gelen kedimde var hala arada kaçıyor evden :D

Heathcliff

Bir şeyden korkup uzaklara kaçmadıysa başına bir şey gelmediyse başka bir yiyecek kaynağı/ev bulamadıysa döner benim kedi de 2-3 kez balkondan kaçtı her seferinde 1-2 gün sonra balkonun altına gelip aldırdı kendini içeri.

Catcatcat

Kedi isteğine de bağlı bizim çıkmak isteyen kedilerimiz çıkıp gezip heliyor diğeri apartmana bile çıkmıyor.

Altanariz

İns tşkler ilgi ve alakaniza syglar

Recai44

Kediye göre değişir.

EZK

Gozunuzaydin.. :))

Altanariz

EZK çok teşekkür ederim Allah razı olsun