Kedi Kusturmak

unienx

Kedim bundan 1 hafta kadar önce bazamın arkasındaki kumaşları dişliyordu çoğunu yırtmıştı hatta birkaç kere yanlışlıkla yutarken gördüm biz de en kısa sürede yatağın yerini değiştirip duvara yasladık unutması için fakat geçen süre boyunca yuttuğu kumaşların etkisi sanıyorum şimdi kendini göstermeye başladı. Önceki sorumda da yazdığım gibi iştahsız fakat halsiz değil. Bunun nedeni yuttuğu kumaşlar olabilir mi? Nasıl kusmasını sağlarım? En son aklıma bu sebepten olabileceği geldi lütfen yardım edin

3 CEVAP

srfsnn17

Kusup çıkarmasına pek ihtimal vermiyorum normalde çıkmış olması gerekirdi ancak malt paste deneyebilirsiniz yine de bu durum için veterinerinize telefonda dahi olsa danışın bence en kısa sürede

sevvalguralp

Kedi çimi yiyip yuttukları tüyleri kusuyolar ama kumaşlar için ne yapılır bilmiyorum

Sarecansu

midesinde değil bağırsaklarındadıe artık bir veterinere göstermelisiniz dışkısındanda çıkmadıysa.