Hayvan Hakları !!(Soru Değildir)

brkin07

Arkadaşlar sadece biraz düşünün ve ne kadar iğrenç bir dünyada olduğumuzu fark edersiniz. hayvanlara yapılan bu iğrenç muamele aslında bir başlangıç bu insan olmayan varlıklar yüzünden hayvanlar ölüyor sakat kalıyor veya hayatı boyunca psikolojisi iyileşmiyor ve biz ne yapıyoruz hiç bir şey yazık diyoruz ve geçiyoruz bazı güzel yürekli insanlar yardım ediyorlar berki görmüşsünüzdür hayvan severler barınak yapıyorlar o vicdansızlar yıkıyorlar hayvanları zehirliyorlar o hayvan size ne yaptı !! Hayvanlara karşı kötü muamele,psikolojik-fiziksel şiddet içeren,cinsel istismar,dövüş,zehirleme vb. gibi eylemlerin gerektiği şekilde ve sahipli-sahipsiz hayvan ayrımı olmaksızın, görevini kötüye kullanan yerel yönetimler de dahil olmak üzere cezalandırılması için gereken değişikliğin yapılmasını bütün hayvan severler adına change.org da Yağmur Özgür Güven arkadaşımız kampanya başlatmıştır.. Lütfen bu mesajı gören herkez change.org daki kampanyaya imza atsın ve bu istek yetkili kurumlara ulaşsın çünkü artık masum hayvanların ölmesine izin veremeyiz !!! ve herkezden ricam artık susmayalım o masum hayvanların ölmesine karşılık para adil değil candan bahsediyoruz masum bir candan ...

19 CEVAP

Recai44

sevvalguralp bilemiyorum. Ama geceleri köpekler farklılaşıyor. Bi kaç kez bana da saldırdılar. O da hiç bir şey yapmadığım halde . Toplu olarak gezdikleri için çocuklar için ciddi risk oluşturuyorlar.

Recai44

Buna bi çözüm bulmak gerekiyor. Ben demiyorum köpekleri öldürelim. Ama böyle de olmaz . 2 gün önce 14 yaşında bir çocuğu parçaladılar. 2 3 ay önce 10 11 yaşlarında bir kız çocuğuna falan saldırdılar.

Kazim1980

".........." dedi özel üretim Golden retreiver hayvanseveri...

minnoskoss_123

@Kazim1980 ne demek istediğinizi anlayamadım?