Sokaktaki Canlar İçin

minnoskoss_123

Arkadaşlar ben sokaktaki kediler için ev yapmak, almak istiyorum. Kartondan yaptık, içine strafor, battaniye mama koyduk ama sağlam olmadı. Çöktü. Bizde tahta yada plastik bir şey istiyoruz. Ama yağmurdan ıslanmamalı lazım. Nasıl yapabiliriz. Nereden alabiliriz? https://urun.************.com/evcil-hayvan/kedi-evi-kucuk-boy-393585925 https://urun.************.com/evcil-hayvan/sokak-hayvanlarina-ozel-dis-mekan-yagmura-ve-soguga-dayanikli-kedi-evi-403052294 Bunlar gibi şeyler bulduk ama ne kadar kaliteli?

13 CEVAP

batinaydogan1

Karton ve strafordab yapıp etrafını poşetle kaplarsanız ıslanıp çökmeyecektir. Bu davranışınızdan dolayı size teşekkür ediyorum :)

Senairems

Genellikle hastanelerden bulabileceğiniz beyaz köpükten ilaç kutuları var gercekten cok sağlam oluyorlar. Onlardan ayarlayabilirsiniz sıcacık oluyor içi.

lokum_british

Adore mobilya 10 tl kargo ücreti karşılığında kedi evi dağıtıyor. Oradan da talep edebilirsiniz.

minnoskoss_123

Teşekkürler yinede:)

minnoskoss_123

Kapanmış ama soruda foto ekledim bulabilirsiniz yine de:)

minnoskoss_123

Güncel

lokum_british

Çok özür dilerim, stoklar bu kış için tükenmiş :(

minnoskoss_123

Kedi Evi satan mağaza, internet sitesi felan varsa ve yazarsanız çok seviniriz:)

ayse1310

Marangoz yaptırabilirsiniz küçük küçük siteden. Sitelerden alacağınız fiyatın üstünde olmayacaktır hem istediğiniz gibi daha sağlam olur.

ayse1310

Marangoz yaptırabilirsiniz küçük küçük istediğiniz şekilde.

ayse1310

Veya kartondan yaptığınız evlerin etrafına güzelce jelatin folyo sararsanız ıslanmaz

minnoskoss_123

güncel

minnoskoss_123

-Güncel-