7 Aylık Köpeğimin Öksürük Sorunu

betulylmz

meraba 7 buçuk aylık köpeğim var 1 hafta önce boğazına bişey kaçıyormuş da çıkarmaya çalışıyormuş gibi öksürüğü vardı boğazını kontrol ettim herangi bişey yoktu işrahı var hareketleride normal, çevredeki köpekleride bu şekilde öksürürken görmüştüm uzak tutuyorum diğer köpeklerden şuan da öksürük azaldı fakat düşüncelerinizi öğrenmek adına yazıyorum

2 CEVAP

aytekin

Köpeğinizin boğazları şişmiş. Veterinere gitmesi lazım.

betulylmz

ben buhar vs yaptım öksürük haylice hafifleyip azaldı devam ettiği taktirde götüreceğim