Evde Yaş Mama Yapımı.

edasukur

Merhaba arkadaşlar, eminim ki bu soru burada çok sorulmuştur ama gündeme yetişemiyorum bazen. Evde yaş mama yapan, tarifleri olan arkadaşlar bu konuyla ilgili bilgiler verebilirse çok sevinirim.

4 CEVAP

edasukur

Hiç mi tarifi olan yok :(

ahmetaydinli

merhaba youtube da ve instagramda dünyayı yedik kanali var orda bir sürü tarif var ordan bakabilirsin bir suru kedi ve köpekleri var

lokum_british

Evde hazırlama ve uygun şartlarda beslemeye vakti olan biri varsa bu bloğu iyice okumanızı tavsiye ederim.

edasukur

Arkadaşlar çok teşekkür ederim, bakacağım muhakkak.