Arkadaşlar, İki Aydır Sahip Olduğum Kedim Hemen Laftan Anlarken Şimdi Bizi Mahvediyor.

Gonul10

İkiay önce sokaktan sahiplendigim 6 aylık kedim,tırmalamayan uysal,biz uyurken asla rahatsız etmezken, şimdi tam bir azmana dönüştü .Sabah tepemizden inmeyen,ısıran habire yatakta oynayan ve tabiki bizi uykusuz bırakan oyun bağımlısı bı psikopat oldu.suratim tırmık, bacağım ısırık izmeriyle doldu.Ankaraya götürdüm,nenesi çok pis şımarttı.Ondan mı acaba? Nasıl durulacak bilemedim.

6 CEVAP

Zynpks

Oyun oynamak istiyor hepsi bu kedi bu tabiki oyun isteyecek söylediğinuz hersey benim oğlumda mevcut bi çoğu kedi de mevcut 6 aylik bir kedi yavru sayılır 2 ayda güven bağini kurup iyice size alişmistir bu yüzden de istediği sekilde oyun oynuyordur ne mutlu size :)

denizclkgl

Kızgınlığa girmiş olabilir mi acaba

Gonul10

İkinci karmasindan sonra kısırlaştırcam,ama oyun için yapıyor.Asabilikten diil.

Gozdetemizel

Malesef kediyle nasil yasanir hepimize ogretiyolar.2dk once koltugun kolunda yanimda otururken bianda gozume tirmik atti,allahtan refleksle kapattimda teget gecip altina geldi.suan sis mor ve kanamaya devam ediyor.ben onun gozunun icine bakarken onun durduk yere bunu yapmasi manasiz geliyo bazen.insan ister istemez sinirleniyo ve uzuluyo.ilginc yani neyi neden nasil ve durduk yere yapabiliyolar anlayamiyorum

onurhhn

Kedi işte :)

beautifulcat

gün içinde yalnız bırakıyorsanız kediyi, eve geldikten sonra bol bol oynatın yorun. bu sayede gece uykuları düzene girer.