Kedimin Damağındaki Leke

NisaYazici

Kedimin damağında siyah, geniş bir leke var. Nedeni nedir, bir sağlık problemi mi bilen var mı?

6 CEVAP

Gozdetemizel

Damagi muhurlu kedinin islamda ayri bi yeri oldugunu 2 ay evel annemin damaginda leke var mi sorusuyla ogrendim :)
Tabi baska bi hastaligi biseyi yoksa
Allah korusun.
Cok ugur getirdigi soylenirmis

SenanurKsl

Sadece islam değil bir çok inanca göre uğur şans demektir damağı mühürlü kedi. Yani yapısal bişey bazı kedilerde olur bazılarında olmaz telaşlanmayın :) Benim büyük kedimde varküçük kedimde yok mesela.

NisaYazici

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için

minnoskoss_123

Fotoğrafı var mı? Varsa yeni soru açıp foto da açın bence.

minnoskoss_123

Daha iyi yardımcı olabilirim belki.

kedigibiyiz

Şans demektir damakta mühür :)