Kedimin Bir Gözü Hep Kısık

LoveAnimals

Kedimizin bir gözü hep kısık hem diğerine göre biraz şiş ve kızarık gibi.neden olabilir

4 CEVAP

minnoskoss_123

Foto var mı?

LoveAnimals

Hayır

FaziletErdem

Mikrop kapmıştır :( teramisin ve göz damlası en iyi çözüm ama en güzeli veterinere götürün. Benim lki de kuşlara kıhlarken havadan kaptı herhalde gözü kapanıyordu merhem ve damla ile düzeldi iki gün küstü bana :)

FaziletErdem

Mikrop kapmıştır :( teramisin ve göz damlası en iyi çözüm ama en güzeli veterinere götürün. Benim lki de kuşlara kıhlarken havadan kaptı herhalde gözü kapanıyordu merhem ve damla ile düzeldi iki gün küstü bana :)