Süper Kedi Tüy Toplayici (Masrafsız)

jingjing

Arkadaslar süper birsey keşfettim ,dün diş fircami degistirdim ve eski dis fircamin sapi silikonlu ve yumuşak olduğunu görünce kedim dişini kaşısın diye ona verdim . Dikkatini çeksin dis üstünde sürtüm dişfirca sapını bir de ne goreyim ! Tek hafif bir dokunusla butun kopmus tüyler sapa yapışmış ! Hele daha yeni furminatorle taradigimi düşünürsek sonuç gerçekten şaşırtici . Ayrica yikadim ve tekrar denedim yine bayagi tüy topladi . Eğer bunun gibi silikon saplı dis firçaniz varsa denemenizi öneririm .
En önemlisi kedim hic farkına bile varmadi tüylerini toplandığını :D fotoğraf sadece tek bir kere dokunuşta toplanan tüyler

6 CEVAP

Musege

Tarak yerine lateks eldivenle de yapabilirsiniz.

batinaydogan1

Güzel bir buluş tebrikler işe yarayabilir :)

jingjing

arkadaşlar 3 gündür diş fırça sapıyla topluyorum . taraktan daha çok topluyor .

jingjing

musege eldiven çok çekistirir mi diye düşünüyor ? , halıları eldivenler topluyorumm , süpürge geçmememe rağmen yapışan bütün tüyleri bulaşık eldivenle bir top daha toplanıyor .

TarcinAyse

petshoplarda satılan kedi tarakları furminatör tarzı taraklar hariç bence doğru düzgün bir işe yaramıyor. en güzeli ince dişli babaanne tarakları. babaanne tarakları bir, furminatör iki :)

jingjing

o ince dişli taraktan da alcam ama bu diş fırçası sapı da bayağı alıyor :D