Kedi'm Halsiz Ve Hasta

Merhabalar abilerim ve ablalarım kedim 6 yaşında erkek bir tekir kedi 2-3 gündür yanıma uğramıyordu geldiği zamanda hasta ve halsizdi miyyavlamuyordu bile veterinere götürme şansım yok evde halletmem gerekiyor bu olayı bu hastalıktan nasıl kurtula bilirim acaba cevaplarsanız çok mutlu edersiniz seni teşekkürler
not: kardeşim paran yoksa niye kedi besliyorsun diyor ola bilirsiniz sokak kedisi ama ben bakıyorum

4 CEVAP

sevvalguralp

Belediyenizin veterinerine götürün isterseniz ucretsiz bakabilirler bizim belediyede veteriner bile yok sizinkinde varsa ucretsiz bakmak zorundalar sokak hayvani oldugu icin

onurhhn

Birşeyler yiyorsa marketten tavuk alıp haşlayıp suyuna da ekmek doğrayıp tavukla birlikte çorba gibi verebilirsin biraz toparlanmasına yardımcı olur. Onun dışında bir çok nedenden hasta olabilir. Sıcak bir yerde tutma imkanın varsa daha iyi olur.

Malesef belediyenin veterinerleri yok malesef hiçbirşey yemiyor 2 gündür yarın arkadaş bir şurup vericek kediler için veterinerden almış onudeneyeceğim cevaplarınız için çok teşekkürler !