1Su Bardağı Mama Kaç Gram ?

Zynpkck

Golosi indoor mama kullanıyoruz malesef tartımızda yok günde 70 - 80 gr yemesi gerekiyo bir su bardağı ortalama kaç gram mama eder ?

6 CEVAP

Gozdetemizel

Ben ikeada satilan 4 lu ölcü kasiklarindan aldim .100 ml olanla koyuyorum ,neticede kuru mamada arada bosluklar oldugu icin 1 kasiktan biraz az koyuyorum .bazen yarim yarim gunde iki kez koyuyorum.zaten hergun 2tatli kasigi yas mama yedigi icin bitirmiyo kuru mamayi

Zynpkck

Malesef ölçeğimde yok :(

sevvalguralp

Açık mama satan pet shoplara gidip mama ölçme kabıyla ölçmelerini isteyebilirsiniz

Gozdetemizel

Yada ustunde ml yazan mutfak olcme kabi alin plastik legen vs satan yerlerden.10 tl bile degil ztn

Darwincan

Sarelle kavanozu kapağının silme dolusu yaklaşık 50 gr. ediyor. Yakın bir kapakla da deneyebilirsiniz.

satinalmayin

ölçü kilo problemi olan kediler için kilo sorunu yoksa istediği kadar yesin zaten kediler doyduğunu anlayan canlılar.