Irkı Ne Olabilir Arkadaşlar

Kubily

Merhaba arkadaşlar 2,5-3 ay önce sokakta buldum sanırım sokağa atmışlar dişi ve kırma diye kıyamadım sahiplendim yanlış anlaşılmasını istemiyorum sadece ırkını merak ediyorum kimi golden kırması kimi Alman kurdu kırması diyor büyüyünce nasıl bişey olur daha önce böyle bir yavru gördünüz mü yorumlar için şimdiden teşekkürler

4 CEVAP

onurhhn

Border collie kırması. Tavsiyem evdeyken tasmasını çıkarın, tüyleri uzun hem iz yapabilir hem de rahatsız olur.

laidylinda

labrador kırması olabilir.

Eschu

Çok tatlışmış maşallah

Ayse_naz_G

Affenpinscher kırması olabilir ben benzettim açıkçası