Yavru Köpek İçin Bonacibo

EfeOzenn

Arkadaşlar yavru köpek için Bonacibo mama nasıldır? Hem uygun fiyatlı hem de et oranı fazla. Ne düşünüyorsunuz? Köpeğini Bonacibo ile besleyen var mıdır? Teşekkürler...

18 CEVAP

EfeOzenn

Anladım efendim teşekkürler. O zaman yavru köpeğim için Brit Care Tahılsız Somonlu ve Patatesli mamasını mı yoksa N&D Düşük Tahıllı Kuzu Etli Yaban Mersinli maması mı?

dilekz

İçeriği diğer bir çok mamadan çok daha temiz olduğu için N&D'yi tek geçerim :) Ancak onun da tahılsızı var onu tavsiye ederim. Brticare de iyi diyorlar ancak kullanmadım içeriği ve etkileri hakkında bir bilgim yok

edasukur

Köpeğim yok ama kedilerim için kullanıyordum ben de bonaciboyu. Içeriğini iyi olarak bildiğim ve hatta burada da önerdiğim bir mamaydi. Artık kullanmıyorum, kedilerimden biri ağır bir böbrek rahatsızlığı atlattı ve mama kaynaklı olabileceğini belirtmişti veteriner. Çok tuzlu bir mama olduğunu hatta hayvanların bu yüzden çok severek yediğini söylemişti. Emin değilim ama içeriğinde bağımlılık yapan bir madde de varmış. Kısacası almayın,aldırmayın.