Dişi Kedi Kısırlaştırma

Aslnr

Veterinerde kısırlaştırma için 600 tl istiyorlar. Fazla geldi bana açıkcası. Fakültelerde kısırlaştırmak hakkında bilgi verebilir misiniz? Sağlıksız mı?

10 CEVAP

benimde kedim dişi kedimi 1 ay önce kısırlaştırdım veterinere götürüp 350 tl ödedim sadece sizden çok fazla istemişler fakülteler veterinerlere göre ucuz ama ben güven duyamadım deneyimi olmayan kişilere yaptırabilirler bence çevrenizdeki veterinerleri biraz daha araştırın derim

DEMET92

bence güvenmediğiniz bir yere teslim etmeyin kızınızı. güvenilir ve uygun bir hekim bulun bence.

Aslnr

Kedim dişi

BRCGK

350tlye nerde ksıırlaştırdınız kozyatağındayı istanbul 900tl 850tl arası istiyolar

Aslnr

Gerçekten güvenmediğim bir yere teslim etmek istemiyorum ama 600tl çok fazla

istanbul kağıthane ama şişli olarakda geçiyo olabilir ve kedim çok rahat atlattı dikiş sorunumuz olmadı şuanda iyileşti bile

kedipatisii

600 tl normal bizdende öyle istediler. 2019 zammı ile artmış.

Sarecansu

içinde kan tahlilelride varsa normal yoksa çok fazla

cagribolat

herşey dahil fiyatsa normal, güvenilir biyerse hiç düşünmeyin 100-200 az verip tehlikeye atmayın kedinizi.