Virbac Kedi Maması?

Bgisan

Merhaba. Bizim ufaklığın vet. Hekimi bu mamayı medikal sektörde iyi bir firmanın ürettiğini, protein açısından daha iyi olacağı için önerdi.

Aranızda Virbac veterinerian baby veya adult kullanan var mı? Memnun kalan yada kalmayan. Yorum yaparsanız sevinirim.

22 CEVAP

Balimlilac

Yavruyken kuru mamaya geçince acana ile başladım ama hep bir dışkı sorunu oldu. 10 aylıkken kısırlaştırma sonrası virbac kısırsomonlu kullanmaya başladık. 7 aydır virbac kullanıyoruz dışkısı çok normal,su tüketmesi normal,tüyleri parlak ve yumuşak. Ben çok memnunum gönül rahatlığıyla kullanıyoruz.

Gonderwal

Sürekli Orijen ve Acana övülmesini hiç doğru bulmuyorum. Besin değeri olarak yüksek protein içermeleri aslında birçok sağlık problemine yol açabiliyor. Nitekim yapılan idrar tahlilinde mamadaki protein oranı yüksekliğinde dolayı yanlış teşhis bile yiyebilirsiniz. Bunu uzun süredir Acana kullanan biri olarak söylüyorum. Bunun dışında dışkıyı sertleştiriyorlar ve sindirim bozukluklarına yol açıyorlar. Virbactan bağımsız bir yorum oldu, daha kullanmadım. Tavsiye üzerine yorumlara bakıyordum. Acana ile ilgili yazmak istedim. Çünkü gerçekten çok yanlış bir algı var bu konuda.

Merhabalar arkadaşlar , 3 yaşında kısır erkek siyam kedim Pro Plan kuru mama yerken idrar yolları kristalleşme sorunu oldu. 5 gündür sonda takılı kaldı iyileşme sürecinde şuan ve çok acı çekti. Birdaha bu sorunla karşılaşmaması için çok araştırma yaptım ve en iyi virbac mama markasının olduğunu öğrendim . Virbac urinary kullanıp birdaha bu sorunla karşılaşmayanınız var mı veya kullanıp memnun kalanlarınız ve önerilerinizi bekliyorum . Teşekkürler ☺️ 🙏🏻

Faytekin

Ben Nd nin düşük tahıllı olanını kullaniyorum genelde ,karaciğer degerlerini bozduğunu ilk defa duydum açıkçası,şuan da da Qinoa serisinden Skin&Coat kullanıyorum 1 ay kadardir.

tultul

2kedim için 5. Virbac paketini açıyorum (6 kg) biraz pahalı ançna ND çok kaliteyi bozdu. Fiyat arttırmıyım derken kaliteden ödün verdi. Diegestive somonlu çeşidini kullanıyorum, çok memnunum

Cemalchief

Bende aldım, herkes çok övüyordu. 2,3 veterinere sordum ünlü sosyal medya kullananlardan hepsi virbac kullaniyoruz dedi kendi kedilerine bende aldım 15 gün sonra Nd de gececegiz. Ayni sorun benim beyaz britishimde de var sanirim hayvan gibi yalaniyor surekli. Once 1.5 kisir mamasini aldim begenirsen sorun olmaz ise 3kg derma ve ya alerji serisine gececegim

bskrkn

Benim kedimde de karma aşıdan sonra ishal başlamıştı kakasinda kan ve mukus oluyordu o dönem veteriner virbac sindirim destek mamasıni önerdi iki üç ay onu kullandık ,kedim bayılarak yedi tedavi edici etkisini ben göremedim o süreçte maalesef ,bir süre diyet yapmış oldu sadece, ben etkisini goremedigim için eski mamasina geri döndüm, bir de içinde gerçek et yerine proteini var ve kedim aşırı hareketli yeterince doyurucu gelmemişti ona sürekli mama istiyordu virbac kullanırken.